Kompjuter (komplet)

Shitet nga: Gent 21 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Te dhenat per shtepizen:
Pllaka ASUS,pranon llojin e kartelave VGA dhe llojin e RAM-it DDR1

Procesori:3ghz,pentium 4

RAM: ddr1, 2.5 gb

Kartela grafike:256 mb

HDD:80 gb

Windows 7,

Perfshihen edhe: monitori qe mundeni me pa ne foto,testatura,mausi punon ne rregull,,defekt e ka qe nuk ka cd-rom dhe esht shprazt te hapsira e cd rom-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim