Kompjuter

Shitet nga: Art 15 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter hp 4gb ram garfik intel te integruar shum te mir me mundesi shtimi te grafikes harddisk 300 gb dhe dvd writer. Kompjuteri vjen bashk me CD origjinale te windows 7 tastier maus ekran dhe te gjitha kabullat e tjer kompjuteri ka windows 7 home premium dhe eshte shum i ruajtur per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit po ashtu mund te beni thirje apo te shkruani ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim