Kompjuter Apple iMac "Core i5" 2.7 21.5-Inch

Shitet nga: Glis Mili 16 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter - Apple iMac "Core i5" 2.7 21.5-Inch

SYSTEM

Manufacturer: DriverPack Solution
Model: Apple iMac 12 1
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2400S CPU @ 2.50 Ghz
Installed memory (RAM): 4.00 GB
Hard Drive: 500 GB
System type: 64-bit Operating System

Operating System: Windows 7 Ultimate
** Sistemi Operativ mund te kthehet edhe ne Mac.

TJERA

Apple Keyboard (tastiera) wireless
Apple Mouse wireless
Apple Power Cord

-Kompjuteri është blerë n'lokalet e Apple në New York n'shtator t'vitit 2012
-Është maksimalisht i ruajtur dhe pak i shfrytëzuarNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim