Kompjuter Asus Dual Core P5GMX (2Cpus ose 2 Bërt

Shitet nga: Shkëlqim 28 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet-Shtepiza Asus-Dual Core --70.00 Euro-- Shtëpiza- ( Me tastature-Mouse e Ndegjojse super te reja)
Risi-Gratis-Camerë standard e instaluar, Dmth në Total 1Tastiere e re Genius Falas, mouse i ri, ndegjojse dhe camere ( Shihni Fotot-Janë origjinale)
Pra te githa se bashku vetem per 70.00 Euro.

-Performancat e Shtëpizës Asus-

MotherBoard-P5GMX
Asus Dual Core-E7400
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CPU E7400 (2Cpus) (ose 2 berthame ne shqip).
Memory= 2048 MB Ram
Disk= 80 GB
Kartela Grafike=Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output.
DVD-Room-
Sistemi Operativ-Windows 7 Ultimate-(Origjinal).

Të jeni ne dijeni se ky Kompjuter eshte blerë i ri në Perfaqesine e Dell-it- Botek.
Eshte shume pak i perdorur dhe i mirembajtur mirë.

Info 044 153 511 ose Viber 049 836 932
E-mail: shkelqimrexha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim