Kompjuter Compaq

Shitet nga: Nerit 17 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes sa me shpejte kete kompjuter me performancat e paraqitura ne foto !
Punon pa zhurme dhe ne gjendje te rregult !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim