Kompjuter Core i5

Shitet nga: Haki 28 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin pak te perdorur.
Performancat:
Monitori LG Flatron 24"
Procesori: Core i5 2.9 GHz Quad Core
RAM : 8 GB
Grafika : Nvidia Geforce GTX 550Ti 2GB
HDD 1000 GB (1 TB)
DVD RW
WINDOWS 10
Tastier dhe Maus

Bej ndrrim vetem me laptop asgje tjeter.
Qmimi 400 Euro Fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim