Kompjuter(Fujitsu Celsius M470)dhe Ekran(Samsung..

Shitet nga: YLBER 16 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuter (Fujitsu Celsius M470) dhe Ekran ( Samsung ) 24inq,që janë shumë të ruajtur.
Kompjuteri është në gjendje të rregulltë,edhe Ekrani poashtu.
Kompjuteri ka këto Cilësi:
HARD DISK --------------- 800GB
RAM MEMORY------------8GB
PROCESSOR--------------8 Mikroprocesora { Intel(R) Xenon(R) CPU E5520 @ 2.27 GHz (8CPUs),= 2.3GHz }
KARTELË GRAFIKE------4GB
........................PËRFORMANCAT MUND T'I SHIHNI EDHE NË FOTO..............................................................
.......................Tel . 044 420 814 ...........On Viber: +38970908234 ..............................................................................
-CMIMI : KOMPJUTERI+EKRANI+MAUSI+ZMADHUESIT+ TASTIERA= 550 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim