Kompjuter GAMING PC me Ultra Performanca

Shitet nga: Erin 24 Mar 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Gaming PC i perdorur vetem 3 muaj eshte plotsisht ne gjendje te regullt

Performancat

CPU : Intel i7 4790 up to 4.0GHZ gjenerata e re
RAM : 8 Giga HYPER x FURY RED
HARD DISK : 1 TB = 1000 GB
Kartela Grafike : NVIDIA GTX 660
Motherboard : ASUS GAMER B85 PRO

Ky kompjuter eshte i optimizuar per video lojra dhe mban pa problem programe te ndryshme per arkitekture,dizajn 3d modelim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim