Kompjuter HP Dual Core + Tavolin

Shitet nga: .. 28 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Komjuter HP Dual Core me Ekrean Dell 19" (inch) Tastier, Maus dhe Tavolin
Performancat: Procesor Intel Duo 3.0Ghz(2x)
RAM 2Gb DDR3
HDD(hard disc driver) 160Gb
Grafik 1052Mb (1Gb)
Windows 10 Pro (verzioni i fundit)
- Osht 9 muj i perdorur, asnje defekt dhe mund ti perballoj lojat si Counter-Strike GO, Call of Duty, Battlefield, Need for Speed ejt. Boj edhe ndrrim me Laptop me qmim te njojt ose perafersisht te njojt. Mund te me kontaktoni edhe ni Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim