Kompjuter HP me touch screen

Shitet nga: Genc 26 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
I ardhun nga Amerika , ne gjendje te mir kompjuteri osht veq ekran me touch screen nuk ka shtepiz mund te levizesh ku do ka edhe wi fi, tastaturen dhe mausin e ka me bluetooth etj.

nr tel ; 045563542
043883888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim