Kompjuter Hp

Shitet nga: Albin 23 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Eshte ne gjendje te rregullt. I sapo servisuar. Po ashtu ka dhe kartel grafike Nvidia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim