Kompjuter Komplet + Tavolina , BEJ NDRRIM

Shitet nga: Endrit 27 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kompjuteri komplet me te gjitha pajisjet : Shtepiza , Monitori Samsung 15 , Tastatur+Maus , Altoparlantat , Kamera Intex . Te gjitha jon ne gjendje shum te mir . Ne ket qmim perfshihet edhe Tavolina e Kompjuterit qe osht shum e pershtatshme .
Kompjuteri punon shum mir dhe shpejt.
Ka kto performanca :
CPU 3.00
Ram 1GB
HDD 500GB
Windows 7 Home Premium 32Bit
Per me shum mund te me kontaktoni edhe ne :
Viber , Whatsapp : +377 45 839 225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim