Kompjuter-Pc

Shitet nga: Pc 16 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten 4 kompjuter se bashku ose ndaraz.

*Monitori Samsung 19*
*Shtepiza IBM
+Maus dhe tastjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim