Kompjuter dell precision workstation 490

Shitet nga: faton 18 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjutera Dell Precision workstation 490 (5 Cope) me keto karaktersitika:
1.Procesor Intel (R) Xeon (R)CPU 5160 @3 Ghz (me te CPU Fizike) dmth procesor XEON me 2 procesor fizike
2.2 Gb RAM
3.160 Gb Harddisk
4.Kartele grafike NVIDA Geforce GT 610 me 2 Gb memorie

Keta kompjutera kan te dhena shume te mira dhe poashtu jane te fuqishem per lojra kompjuterike
Counter strike 1.6,CSGO,Left 4 Dead 2,GTA 4 etj.

Qmimi eshte vetem per shtepize,ndersa nese deshirohet edhe monitori mund te negociohet per llojin e monitorit dhe qmimin e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim