Kompjuter dell

Shitet nga: emri 05 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet kompjuteri dell GHZ 3.05/ 1gb ram/ 40 hdd,kurse monitori philips, dmth komplet tastatur,maus si dhe kabllat e nevojshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim