Kompjuter dhe monitor tach me program per restaurt

Shitet nga: Xeni 04 Gsh 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri dhe monitori tach me
Program per restaurant. 049/638877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim