Kompjuter komplet me monoitor dell

Shitet nga: Dell PC 09 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter per ne shitje ne gjendje shume te mire i kompletuar me maus dhe tastature, i pershtatshem per nevojat e shtepis Skype Etj.

Monitori Dell ose Samsung

Performancat jane si vijon:

CPU: Intel 3.0 GHz

Ram Memory: 1 GB

HDD: 80 GB


Per me shume informata mundeni me kontaktu ne:

044609144
049609144(Viber)

Tags:

PC , Laptop , Llaptop, Kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim