Kompjuter me tavoline

Shitet nga: Endrit 25 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes PC me keto konfiguracione:

Intel(R) Core(TM) 2DUO CPU 2.66GHz 2 GB RAM 500 GB hard drive ATI RADEON HD 4800 Series.

ACER LCD monitor - 19 inch

Cmimi 150 EUR.

Nese blihet se bashku me tavoline dhe printer HP Laserjet 1018 cmimi eshte 300 EUR.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim