Kompjuter pentium 4 komplet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.Sh. Malicom Systems 25 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet kompjuter komplet me monitor samsung 19'' me tastier dhe maus. Ne gjendje shum te mire teknike dhe shum pak i perdorun

Harddrive 160 GB
Processor 3.2 GHz
Ram Memory 2.0 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim