Kompjuter

Shitet nga: Besnik 30 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjurerin te fitmes DELL pentium 4 (R) 2.4ghz. 1.0GB ram 80 GB hardisc monitorin LCD tastier dhe maus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim