Kompjuter

Shitet nga: Armend 03 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri i llojit IBM me procesor 3.2 MHz,RAM 1gigabyte dhe eshte ne qendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim