Kompjuter

Shitet nga: benet 06 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
PC eshte shume pak i perdorur dhe eshte windows xp.
Eshte ne gjendje shume te mire.
Shtepiza eshte DELL ndersa monitori eshte HP.
Vine edhe me te gjitha kabllot.
Ende nuk eshte shitur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim