Kompjutera DELL GX620

Shitet nga: robert 12 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHES 17 KOMPJUTERA DELL GX620 3.2 DUALL CORE
EKRANA 19 INCH FUJITSUSIMENS , TASTATURE DELL , MAUS DELL , KAMERA DHE NDEGJUSE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim