Kompjutera

Shitet nga: driton 04 Mar 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 19 kompjuter komplet me Mausa Microsoft tastjer ndegjuse
Kompjutert Jan Intel core 2 duo cpu E6750 2.66 Gh 2cpu dhe kan ka 2Gb ram 1 Gb kartel grafike 80 Gb HDD
Me talovin qmimi per te gjitha eshte 1900 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim