Kompjuterat bashk ose vetem

Shitet nga: Loran 07 Tet 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop

Desktop(madh) :
Dell Optilex 755
Windows 7 Ultimate
Harddisk : 250 gb
Procesor : Intel(R) Core(TM) QUAD (4) CPU Q8200 @ 2.33 GHz.
RAM : 5 GB
Kartela Grafike : NVIDIA GeForce GT 610 1 GB (total memory @ 4GB)
Display Mode @ 1680 x 1050 (32 bit) @ 60 Hz

Tower(vogel):
Dell Optilex 755
Windows 7 Ultimate
Harddisk: @150 GB
Procesor: Intel(R) Core(TM) Duo (2) CPU @ 2.66 Ghz
RAM : 1 GB
Kartela Grafike : Intel(R) Q35 Express Chip set Family
Display mode : 1800x1200 (32 bit)

Ekrani: Dell 20 inch, Square (katror)
ngjyra : Zi

Te gjitha infoat jane ne fotografi ---->>>

***Nese blihen bashk ekrani dhe kompjuteret(komplet 385 euro) ekziston mundesia per zbritje ndersa shitja veqmas e ekranit apo kompjuterit ka qmimin fiks, pa marreveshje****

Qmimi per 2 kompjuteret + ekran(21 inch, katror) + tastature + maus = 385

Qmimi per 1 kompjuter (desktop) + ekran = 275

Qmimi per 1 kompjuter (tower/vogel) + ekran(21 inch, katror) + tastature + maus = 160

Qmimi per 1 kompjuter (desktop/madh) + tastature + maus = 225

Qmimi per 1 kompjuter (tower/vogel) + tastature + maus = 90

Qmimi per ekran = 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim