Kompjuteri Komplet

Shitet nga: bekim 05 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter:
Shitet Kompjuteri Komplet 170€
Procesor: Intel Core 2 DUO CPU E6300 1,86GHZ; Memorje: ASUS DDR2, 4 GB, PC-2 5300; Kartel Grafike: NVIDIA Quadro NVS290 256MBps; HDD: Maxtor 80GB Sata 3; DVD Writter; Monitor: ASUS 19 inq; Tastjer, Mause, Kamere: GoldMaster; Ndegjojse dhe të gjitha kablla të nevojshme dhe CD; Windows 7 Ultimate, Office 2010.
Kompjuteri është në gjendje të regullt, i formatizum dhe i ruajtur.
Nuk bone më lire.
Pres bleres serioz.
Ju lutem mos dergoni SMS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim