Kompjuteri hp

Shitet nga: Arton 24 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuterin se bashku me tavolinen e vet speciale ,dhe perforcusen me dy autoparlanta , pc eshte ne ngjendje te mir dhe eshte funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim