Kompjuterin me te gjitha paisjet

Shitet nga: Bislim 26 Dhj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes komjuterin me te gjitha paisjet gjithashtu dhe tavolinen e posaqme per kompjuter ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim