LLAPTOP

Shitet nga: arben 01 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
LLAPTOP
Shiten llaptopat model i vjeter firma DELL dhe IBM dhezen por me defect
20 euro dy llaptopa
044760094
Viber +37744760094

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim