Lenovo ThinkCentre M81 GAMING DESKTOP

Shitet nga: Festim 08 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Procesor: i7 2600 3.4Ghz Up to 3.8 Turbo Boost


http://ark.intel.com/products/52213/Intel-Core-i7-2600-Processor-8M-Cache-up-to-3_80-GHz

Ram: 16GB Hyperx 1333Mhz (Auto overclock of ram for gaming)

Motherboard: ThinkCentre m81

Graphic Card: nVidia GTX 560

Hard disk: 2TB (7200 RPM)

SSD : 256 GB (500mb r/w, highest speed)

Monitor: Philips 23inch / fullhd LED

Mouse dhe Tastatur : Logitech (Unwired) wifi

Mundesi nderrimi me iphone 5s, iphone 6 dhe folim per cmim.


Gaming desktop laptop iphone telefon mac macbook macbook pro llaptop lloptop audi veture bmw mercedes kompjuter lojera lojna lojra nvidia gtx ekstrem extreme intel i7 i5 i3 performanc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim