MIR E LIR Gaming PC 8gb RAM, 2 procesora

Shitet nga: admirim 30 Jan 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Gaming PC e blere ne computer shop e ndertuar per gaming dhe montazha.Shume pak e perdorur jam i gatshem ta shes lirë per arsye se më ka ardhur një pc nga Zvicra me e re.
Performancat janë ne foto
RAM:8gb
64 bit system
270GB HDD
Stereo nuk i punon por audio jack i punon kshtuqe me ndegjuse qfaredo ose speaker te thjeshte ska kurfar problemi.

KUJDES! I ka 2 procesora te montuar enkas per te punuar me mire (jo dual core por 2 procesora te veqante) 3.20GHZ secili procesor Intel XEON
Kartela grafike AMD Radeon HD shihet ne foto performancat.
Per me shume informacion kontaktoni ne email ose telefon.
Qmimi eshte shume me i lire sesa eshte ble fillimisht.
Vjen me tastatur + maus gratis nese jeni te interesuar per monitor qmimi +35 euro.
Email: admirimabazi@gmail.com
Tel: 049-657-789
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim