Medion Touchscreen Pc Computer

Shitet nga: Pc 16 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri i ardhur nga gjermania dhe i prodhuar ne gjermani .
Medion Touch screen ( me prekje ne ekran ) ne gjendje te shkelqyer teknike.
Pres bleres serioz
Kontakt nr : 044-660/622 dhe 044 274/882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim