Monitor tastjer dhe maus

Shitet nga: hashani 04 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten pjeset e kopjuterit monitori 17" inch HP pamjen e ka te mir nuk ka as 1 grith as kurgjo punon perfekt ,tastjera dell punon shum mir i punojn te gjitha tastet ,po ashtu edhe mausi osht simens dhe punon shum mir osht perfekt n lojra te ndryshme, te gjitha pje`set jan shum pak te perdoruna jan te rujtne, shiten bashk qimi i fundit 35Euro. na kontaktoni !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim