Monitorat dhe shtepizat

Shitet nga: ps4 28 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes monitora te firmes hp , phipips , nec monitorat te gjith jan 19 inch dhe ne gjendje shum te mir mundeni ti testoni nese miren komplet qmimi per monitor eshte 35 e nese miren me cop 40
kam edhe shtepiza te ndryshme me procesor 3.2 , 3.0
me ram 2-1 gb jan ne gjendje shum te mir me grafik kard 256 512 te ndryshme qmimi prej 30 deri ne 50
kam 8 monitora dhe 6 shtepiza te gjitha jan 3.0 vetem nje 3.2 dhe me ram 1 gb deri ne 2 nese miren komplet qmimi 500 euro urgjent

viber +377 44 838 693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim