Ndrroj kompjuterin(Dell) me nje llap top

Shitet nga: Jetmir 02 Tet 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Jap kompjuterin (Dell) per nje llaptop dhe pjesen tjeter para!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim