Numer i madh i kompjuterave

Shitet nga: Bujar 01 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pershendetje

Posedojm nje numer te madh kompjuteresh desktop komplet ne gjendje t rregullt.
Kompjuteret gjinden ne Suedi dhe sipas marrveshjes mund ti dergojm ne Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim