PC per Gaming & Video

Shitet nga: Jon 14 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri me 5Gb Ram, Gtx 260, core2duo e8400, 600GB disk, monitor lcd 19inq Asus, tavolina dhe karrika... (Karrika jo aq e mire)
Punon shum mire, une personalisht montoj video her pas here dhe shumica e lojav bojn pa problem.

Ndrrim i mundshem me laptop, me performaca te mesme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim