PC

Shitet nga: lorik 03 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
PC MAN ofron shërbime si :
- Formatizim në shtëpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA !

- Windows 7 - 8 €
- Windows Xp - 5 €
Po ashtu në këtë qmim hyn të gjitha programet si antiviruset (ME LICENSE )
apo ndonjë sipas dëshires.
Mund te kontaktoni edhe ne viber +37745546786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim