PCdell

Shitet nga: Bekim 30 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuterin dell optiplex gx270 me keto performanca 3.06ghz 1gb ram memorie ka kamere tastier maus si dhe dy zvuqnika shitet edhe komplet me tavolinë me qmim extra lire per vetem 45euro monitori eshte hp flat 1740 per ma lire mos thirrni se nuk e shes ma lire.pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim