Pc Asus ,200gb hdd, 2gb ram me qmim te lir!!!

Shitet nga: Asus 18 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes pc me keto performanca:

Pllaka:Asus P5kpl-Am EPU
Procesor:Intel 3.4ghz me 2 berthama, pranon deri ne quad core.
Ram:2gb ddr2 800mhz me 1 ven.
Hdd:200GB.
Grafika:256mb.
Sistemi:Windows 7 Ultimate 64bit.

Pcja eshte ne gjendje te rregullt, dhe shum i shpejt.

Qmimi:45 euro,mundesi ndrrimi!!

Kontakti:Viber +37745353284, mesazhat i kthej shpejt.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim