Pc dell optiplex gx270

Shitet nga: Bekim 06 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes pcn dell optiplex gx270 ne gjendje shum te mire pune ka kamerë mikrofon tastier zvuqnika si dhe maus.monitori eshte hp 1740 flat. pc-ja eshte i formatizuar ne win.XP.PCN e shes komplet me tavolinë.për ma lir mos thirrni se nuk e shes.qmimi fiks i padiskutueshëm 80euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim