Pcn komplet me tavolinë

Shitet nga: Bekim 28 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes pcn komplet me tavolinë ka kamerë mikrofon zvuqnika tastier maus dhe ka keto performanca 3.0ghz shpejtsin 40gb hard disk 1gb ram memorie shtepiza eshte dell optiplex gx270 monitori dhezet po kur i qet ikonat ne ekran nxihet krejt qka ka nuk di 10 euro bohet me nreq.qmimi 70euro ma lir nuk e shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim