PlayStation3

Shitet nga: Jon 08 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Play Station 3 ne gjendje super te mire dhe qmim super te lire. Me Play Station vjen edhe nje CD GTA 5 - Gratis
çmimi sipas marrëveshjes !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim