SERVERA HP

Shitet nga: Naim 20 Pri 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Servera te HP-se DL dhe ML seria me Quad Core CPU dhe FB RAM memorie dhe HDD SAS ose SATA me konfiguracione te ndryshme sipas nevojave tauja.

per me teper mund te kontaktoni ne
044112019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim