SKANERA NGA GJERMANIA TE LIR DHE TE MIR

Shitet nga: BARDHI 18 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten skanerat te paketuar te ardhur nga gjermania.
Skanerat i kemi zbritur ne nji qmim shum te arsyeshem dhe kan mbetur edhe nji sasi shum e vogel.
Per nji Skaner qmimi kushton 7 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim