Servis

Shitet nga: Medi 02 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Boj sermisimin e kompjuterave dhe llaptopave , formatizim etj.
Orari :E Hene - E Shtune 19:00 - 23:50
E diel 10:00 - 21:00
Formatizimi ne shtepin e juaj 10 euro
Formatizimi ne shtepin tem 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim