Shes 10 Pc me tavolina dhe nje iMac

Shitet nga: Alban 04 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes 10 pc me tavolina te kompletuara per internet caffe ose callcenter gjithashtu shes dhe nje iMac se bashku me komod( 3 metra gjatsi )tavolinen kryesore dhe 2 fotele me tavolin qmimi sipas marrveshjes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim