Shes kompjuterin komplet me te gjitha paisjet

Shitet nga: ARDIAN 09 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kopjuterin me te gjitha paisjet e duhura dhe tavoline.Pc ka kamer,maus ,tastatur,ndegjuse te gjitha ne gjendje te mire dhe ekrani i pc eshte flat.Qmimi 70 E te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim