Shiten dy kompjutera me çmime ekskluzive

Shitet nga: Granit Dje 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten dy kompjutera me çmime super ekskluzive me shtepiza DELL dhe HP, dhe te dyte me monitora DELL 19. Per me shume info na kontaktoni ne kete numer: 044 665 834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim