Shitet kompjuteri

Shitet nga: Fitim 08 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri IBM ne gjendje te rregullt
Komplet me monitor tastier dhe maus
Te dhenat e kompjuterit jan ne fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim